درباره پارتیان گشت
 درباره ما

هوالرحیم

سفربه شرق ، تجربه زندگی شرقی ، یاد آوری پیروزی ها و شکست های امپراتورهای فارس در زمان تماشا کردن طلوع خورشید در پرسپولیس و .... بیشتر از یک رویاست .

 با عبور از گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، فرهنگ سفر نیز تغییر یافته و ما افتخار می‌کنیم که در عصر حاضر با آخرین روش‌های روز گردشگری دنیا در خدمت مردم عزیز کشورمان هستیم.

آژانس مسافرتی و جهانگردی پارتیان گشت قابوس به مدیریت احمد علی زارع با هدف ارائه خدمات نوین مسافرتی و ایجاد بستری آرام و مطمئن برای جذب توریست و در پی خلق ایده های نوین برای بر پایی تورهای متنوع و در راستای گسترش صنعت توریسم در کشور  مجوز فعالیت خود را از سازمان هواپیمائی کشور و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان در سال 1389 اخذ نمود.

این شرکت در ابتدای تاسیس برای اولین بار در سطح کشور نسبت به اجرای تور های ماجراجویانه پرواز های تفریحی با پاراگلایدر در استان گلستان اقدام نمود که با بیشترین استقبال در میان تور های داخلی از طرف هموطنان عزیزمان واقع شد. از مهمترین اقدامات انجام شده توسط این شرکت برقراری پرواز چارتر هواپیمایی نفت از فرودگاه کلاله برای اولین بار و افتتاح این فرودگاه به واسطه این پرواز ها بوده که در ادامه با سرمایه گذاری این شرکت در بخش هندلینگ فرودگاهی در فرودگاه کلاله نیاز های این فرودگاه در خصوص تامین شرایط حضور هواپیما و خدمات در بخش رمپ مرتفع گردید.

با توجه به جذابیت پرواز و آرزوی دیرینه انسان در خصوص پرواز و تمایل به تجربه های جدید این شرکت با توجه به شناخت مخاطبین خود در برنامه ها و تور های قبلی اقدام به برگذاری تور های پرواز های تفریحی با هوپیمای 2 نفره در فرودگاه کلاله نمود که این نیز به نوبه خود هیجان خاص پرواز در کابین خلبان و آشنایی با سیستم های ناوبری هواپیما های مد نظر را برای علاقمندان به این موضوع را به دنبال داشت.

با توجه به ظرفیت های موجود در بخش گردشگری استان گلستان تلاش این شرکت همواره بر این بوده که با استفاده از این ظرفیت ها و قابلیت ها جدیدترین و متمایزترین نوع تور های گردشگری را برای علاقمندان به تور های داخلی با مقصد استان گلستان برنامه ریزی نماید. در این بخش همواره مدعی این موضوع هستیم که با شعار مقصد با شما و احترام به سلایق و خواسته های مشتریان بهترین خدمات را به هموطنان عزیزمان ارائه می دهیم.


 
 تورهای جاری
 
017 - 33585010
017 - 33585017
ایمیل پارتیان

Google+

طولانی ترین سفرها،حتی سفرهای چندهزار کیلومتری با یک گام شروع می شوند. ((لائوژو))
 

Copyright © 2017 Partian. All right reserved.